Návrhy a realizace zahrad

Realizace – zakládání a rekonstrukce zeleně
  • Návrhy a projektování zeleně
  • Zakládání a rekonstrukce zahrad, parků, veřejných prostranství, areálů společností a zeleně ve volné krajině
  • Odborná údržba zeleně
Uvažujete jak vytvořit zahradu svých snů? Zkuste nás kontaktovat a nechat vše na nás. Zavolejte a nebo jen napište krátký e-mail a my vás navštívíme..

Domluvíme se na návštěvě Vaší zahrady, sdělíte nám Vaše představy, požadavky na využití zahrady, na údržbu a my navrhneme řešení. Cena realizace se odvíjí dle nároků zákazníka. Vypracujeme pro Vás maximální a minimální finanční variantu. Vybereme ze širokého spektra materiálů, stáří a velikostí rostlin. Rostliny dodáváme z naší školky okrasných dřevin a od ověřených domácích i zahraničních dodavatelů. Můžete sledovat vývoj své zahrady od malého stromku, nebo se rozhodnout pro vzrostlé stromy, které posunou Vaši zahradu o desetiletí vpřed.

Pro realizaci zahrady se dá zvolit jakýkoliv termín od března do konce listopadu. Výsadba rostlin je možná kdykoliv od jara až do zamrznutí půdy. Dodávané rostliny jsou pro takovou výsadbu přímo připravené.

Kontaktujte nás a určitě najdeme cestu k Vašemu vytouženému cíli.


Fotky zahrady po založení v roce 2010 a stav po 6 letech v roce 2016.
Zahrada po založení v roce 2010 Zahrada po založení v roce 2010 Zahrada po založení v roce 2010 Stav zahrady po 6 letech v roce 2016 Stav zahrady po 6 letech v roce 2016 Stav zahrady po 6 letech v roce 2016

Vývoj nové vybudované zahrady v časovém období 3 let. I Vaše zahrada může získat novou tvář.
Vývoj nové vybudované zahrad v časovém období 3 let Vývoj nové vybudované zahrad v časovém období 3 let Vývoj nové vybudované zahrad v časovém období 3 let

Po realizaci - jaro 2004 a stejná plocha v roce 2007.
Po realizaci - jaro 2004 a stejná plocha v roce 2007 Po realizaci - jaro 2004 a stejná plocha v roce 2007